ZĽAVY NA POSTELE AŽ – 10% •AKCIA PLATÍ DO ODVOLANIA • KUPÓN ZĽAVY - POS_ZLAVA10

Obojstranný matrac BETA HYDROLATEX ANTIDEKUBIT je tvorený z priedušnej hydrolatexovej peny s vertikálnou perforáciou, v strede z 2 cm dosky z kokosového vlákna a na spodnej strane je použitá značková pena ELIOCELL so špeciálnym antidekubitným prierezom.  Matrac má 5-zón rozloženia hmotnosti – FYZIOSYSTÉM, ktorý prispieva k lepšiemu komfortu spania.


 beta_aida_ico


Výška matraca: 21 cm
Nosnosť:    140 kg
Odporúčaný rošt: lamelový nepolohovateľný  alebo pevný

Tvrdosť:   tuhost_aida
 

POŤAHY NA MATRACE

ALOE VERA
Poťahová látka s výťažkami z tejto rastliny obsahuje prevažne enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku. Možnosť prať v práčke do 60°C.

BAMBOO 
Je matracová látka utkaná z prírodného bambusového vlákna, bavlny a polyesteru. Tento nový materiál je šetrný voči životnému prostrediu a má vlastnosti, ktoré sú optimálne pre využitie v matracoch. Je antibakteriálny a BAMBOO prirodzene odpuzuje mikroorganizmy. Je nekrčivý a absorbuje vlhkosť. Možnosť prať v práčke do 60°C.

SILVER
Poťahová látka so špeciálnou úpravou SILVER PROTECT, ktorá blokuje a redukuje tvorbu škodlivých zárodkov a baktérií na matracoch. Vysoko kvalitný, striebrom ionizovaný povrch poťahu má antimikrobiálny účinok. Už do dvoch hodín redukuje počet nebezpečných zárodkov a baktérií až o 90%. Je preto zvlášť vhodný pre alergikov. Účinok antimikrobiálnej vrstvy bol testovaný a overený. Okrem vzniku plesní má aj schopnosť zabraňovať vytváraniu nepríjemných pachov. Možnosť prať v práčke do 60°C.

LEVANDUĽA
Poťahová látka s všitou 3D mriežkou pre lepšie odvetranie, vlákna látky sú napustené levanduľovým olejom, čím je látka antibakteriálne zabezpečená a má aromaterapeutický účinok. Možnosť prať v práčke do 60°C.

LYOCELL
Je matracová látka s všitou 3D mriežkou na lepšie odvetranie, s obsahom drevnej celulózy výborne absorbuje a odvádza vlhkosť. Poťah je na jednej strane prešitý mäkkou penou Airgel pre ešte vyšší komfort, na druhej strane s antialergickým PES vláknom. Možnosť prať v práčke do 60°C.

 

  • Dostupnosť
Tento produkt nie je vystavený na žiadnej predajni.
Hodnotiť

Nové hodnotenie

Nikto zatiaľ nehodnotil.

Obojstranný matrac BETA HYDROLATEX ANTIDEKUBIT

Dodacia lehota: 10 pracovných dní

Cena: 299,00 €