ZĽAVY NA POSTELE AŽ – 10% •AKCIA PLATÍ DO ODVOLANIA • KUPÓN ZĽAVY - POS_ZLAVA10

Jadro matraca je tvorené strednou vrstvou z peny ALOE VERA. Pena s obsahom mikrokapsúl aloe vera, ktoré sa pri zaťažení aktivujú a vytvoria prostredie nevhodné pre baktérie a roztoče. ALOE VERA má tiež blahodárne účinky na pokožku. Nosná vrstva je z peny ELIOCELL hustoty 35 kg/m3. Tvrdšiu stranu tvorí studená HR pena hustoty 45 kg/m3 a mäkšiu stranu tvorí mäkčená pena NIGHTFLY hustoty 35 kg/m3.

 beta_aida_ico

Výška matraca: 20 cm
Nosnosť:    140 kg
Odporúčaný rošt: lamelový alebo pevný

Tvrdosť:   tuhost_aida
 

POŤAHY NA MATRACE

ALOE VERA
Poťahová látka s výťažkami z tejto rastliny obsahuje prevažne enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku. Možnosť prať v práčke do 60°C.

BAMBOO 
Je matracová látka utkaná z prírodného bambusového vlákna, bavlny a polyesteru. Tento nový materiál je šetrný voči životnému prostrediu a má vlastnosti, ktoré sú optimálne pre využitie v matracoch. Je antibakteriálny a BAMBOO prirodzene odpuzuje mikroorganizmy. Je nekrčivý a absorbuje vlhkosť. Možnosť prať v práčke do 60°C.

SILVER
Poťahová látka so špeciálnou úpravou SILVER PROTECT, ktorá blokuje a redukuje tvorbu škodlivých zárodkov a baktérií na matracoch. Vysoko kvalitný, striebrom ionizovaný povrch poťahu má antimikrobiálny účinok. Už do dvoch hodín redukuje počet nebezpečných zárodkov a baktérií až o 90%. Je preto zvlášť vhodný pre alergikov. Účinok antimikrobiálnej vrstvy bol testovaný a overený. Okrem vzniku plesní má aj schopnosť zabraňovať vytváraniu nepríjemných pachov. Možnosť prať v práčke do 60°C.

LEVANDUĽA
Poťahová látka s všitou 3D mriežkou pre lepšie odvetranie, vlákna látky sú napustené levanduľovým olejom, čím je látka antibakteriálne zabezpečená a má aromaterapeutický účinok. Možnosť prať v práčke do 60°C.

LYOCELL
Je matracová látka s všitou 3D mriežkou na lepšie odvetranie, s obsahom drevnej celulózy výborne absorbuje a odvádza vlhkosť. Poťah je na jednej strane prešitý mäkkou penou Airgel pre ešte vyšší komfort, na druhej strane s antialergickým PES vláknom. Možnosť prať v práčke do 60°C.

 

  • Dostupnosť
Hodnotiť

Nové hodnotenie

Nikto zatiaľ nehodnotil.

Sendvičový matrac BETA ALOE VERA

Dodacia lehota: 10 pracovných dní

Cena: 262,00 €