ZĽAVY NA POSTELE AŽ – 10% •AKCIA PLATÍ DO ODVOLANIA • KUPÓN ZĽAVY - POS_ZLAVA10

Značkové slovenské matrace

Na výbere matraca si nechajte obzvlášť záležať. Veď od neho závisí kvalita vášho spánku, ktorá sa odzrkadlí na tom, aký bude váš deň. V našej ponuke nájdete kvalitné matrace od slovenského výrobcu Materasso.

Aby ste sa po prebudení cítili oddýchnutí a plní energie, treba pri výbere zvážiť faktory ako je vaša hmotnosť, tvrdosť a zloženie matraca, a v neposlednom rade aj jeho veľkosť. Prvé dva faktory spolu úzko súvisia. Pri nižších váhových kategóriách sú vhodné najmä mäkké a stredne tvrdé matrace, naopak pri vyššej hmotnosti sa zamerajte na tvrdšie matrace. Ak vyberáte matrac na dvojlôžko a ste s partnerom odlišných váhových skupín, odporúčame voliť radšej dva samostatné matrace ako jeden veľký. Vaša chrbtica sa vám poďakuje a matrace sa odvďačia dlhou životnosťou. 

Dôležité je zobrať do úvahy na čo matrac položíte. Na lamelové rošty sa vo všeobecnosti nehodia matrace s pružinami. Ak máte akýkoľvek rošt s polohovaním, vyvarujte sa príliš vysokým matracom a tým, ktorých jadro tvorí doska, napríklad z kokosového vlákna

Filter produktov

Vhodný pre rošt:
Šírka matraca: